Regulamin
Zasady
1. Dodajesz zdjęcie.
2. Zdjęcie trafia do poczekalni.
3. Im szybciej zdobędziesz 6 głosów tym szybciej trafisz na Główną.
4. Zdjęcie trafia na stronę Główną.
5. Zdobywasz głosy od innych użytkowników portalu oraz osób odwiedzających stronę.
6. Zdjęcia z najwyższą ilością głosów trafiają do TOP 10.
7. Ostatniego dnia miesiąca zdjęcie TOP 1 zostaje "Miss miesiąca", a TOP 2 zostaje "Pierwszą Vice Miss miesiąca".
8. Promowanie zdjęć/profili w innych serwisach (np.nasza-klasa.pl, blogi, fora itp) jest jak najbardziej dozwolone.
9. Użytkownik zgadza się na otrzymywanie treści reklamowych drogą elektroniczną
10. Zdjęcia mogą zostać wykorzystane w celach reklamowych (np.: na oficjalnym koncie serwisu na facebooku itp.)
11. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez uprzedniego informowania użytkowników
12. Jeżeli szybko znajdziemy sponsora - za pierwsze miejsca przewidziane będą nagrody.
 
Wybory na MISS INTERNETU.
Niemal każda dziewczyna marzyła kiedyś o tym, aby w przyszłości zrobić karierę supermodelki lub fotomodelki.
Droga do tego nie jest jednak taka prosta, jakby się mogło niektórym wydawać. Jednak dzięki popularyzacji Internetu dziewczyny mogą zamieszczać swoje zdjęcia i fotki na różnych serwisach, przez co łatwiej mogą zostać zauważone przez np. agencje modelek lub firm chętnych do podjęcia współpracy. Często zaczynając jako hostessy oraz modelki stworzyć można sobie szansę na karierę w tej branży. Jednak raczej nielicznym udaje się wziąć udział w pokazach sławnych projektantów lub w wyborach Miss Polski, czy Miss Polonia.
Dlatego też udział w wyborach Miss Internetu może być dla gro dziewczyn szansą na karierę modelki, znalezienie profesjonalnej agencji modelek lub po prostu dobrą zabawą.
  
Zgłoś się do konkursu Miss Internetu.
 
Regulamin
Nasza-Miss.pl nie mają wpływu na umieszczane informacje oraz opinie, dlatego też strona nie ponosi za nie odpowiedzialności. Odpowiedzialność za każdą wiadomość umieszczaną na stronie ponosi jej autor.
Treści:
Zabrania się umieszczać treści niezgodnych z polskim prawem. Treści szczególnie zabronione na stronie to treści: pornograficzne, rasistowskie, nazistowskie, naruszanie dobro drugiego człowieka itp.
Jeśli stwierdzisz, że dane zdjęcie lub komentarz narusza zasady tu panujące prosimy o powiadomienie nas o tym korzystając z maila kontaktowego pieknepolki(at)o2.pl. Nie zapomnij podać o które zdjęcie chodzi oraz uzasadnienia.
Głosowanie:
Każda osoba odwiedzająca stronę ma prawo do jednego głosu na każdy obrazek (dodatni lub ujemy). Jeśli dane zyska dużą ilość głosów pozytywnych, automatycznie zostaje umieszczone na stronie głównej, którą odwiedza największa liczba użytkowników.
UĹźytkownicy:
Zastrzegamy sobie prawa, do zablokowania adresu IP, wykluczenia możliwości pisania na stronie osobom, które utrudniają prawidłowe działanie strony (dotyczy spamowania, wulgarnych i nieetycznych zachowań).
Jeśli przewinienie użytkownika będzie znaczące, wszystkie szkody, do których się przyczynił będą przedstawione władzom i zostaną rozpatrzone wg polskiego prawa. Zastrzegamy sobie prawa do aktualizacji zasad panujących na stronie. Do Twoich obowiązków należy zapoznać się z nowymi zasadami przed skorzystaniem ze strony.
Korzystając ze strony, akceptujesz panujące tu zasady.nu
Do góry
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych